• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilteknik?ref=hl

Endüstriyel Bulaşıkmakinası Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Bodrum

 

Bodrum Endüstriyel Bulaşık makinesi servisi web sayfamıza hoşgeldiniz . Küçük ve Büyük ölçekli firmaların ve işletmelerin , otellerin , konaklama şirketlerinin  sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalar arasındadır. Endüstriyel Bulaşık makineleri firmaların yemekhane ve mutfaklarında bulaşıklarda büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte  , elektrik, su  ve zamandan tasarruf etmemizde firmalara  her zaman artı bir değer sağlamıştır.

Endüstriyel Mutfaklarımızda kullandığımız Endüstriyel Bulaşık Makinelerinin dışında bir çok beyaz eşyalarımız vardır . Bu beyaz eşyalarımızdan en önemlisi Bulaşık Makinesi olmuştur.Endüstriyel Bulaşık Makineleri büyük ölçekli firmaların mutfaklarının vazgeçilmez bir unsuru olmuşlardır ve bu yüzden endüstriyel mutfaklarda aktif olarak kullanılan teknolojik beyaz eşya makinelerden biridir.

İşletmelerin aktif olarak kullandığımız Bulaşık Makinelerinin belirli periyotlarla bakımları yapılması gerekmektedir. Doğru periyot ve zamanında yapılmayan bakımlar ileride daha büyük sorunlara neden olacaktır ve bizi ekonomik olarak daha büyük maliyetlerle karşı karşıya bırakacaktır.

Endüstriyel Bulaşık makinelerinin daha uzun ömürlü olması için orijinal yedek parça kullanmanız çok önem arz etmektedir.

Firmamız Bodrum Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi olarak Bulaşık makinenizin bakımlarını zamanında yaptırmanız da çok önemli olduğunu sizlere vurgulamak istedik. Zamanında yapılmayan Endüstriyel Makinesi bakımları ileride daha büyük  sorunlarla karşımıza çıkabileceğini unutmamalıyız. Endüstriyel bulaşık makineleri, en yeni teknolojiyi kullanarak maliyetlerinizi büyük ölçüde düşürmektedir.

Endüstriyel sanayi bulaşık makineleri, catering işletmeleri, oteller, restoranlar, cafeler, barlar, pastaneler gibi ve  sudan tasarruf, işçilikten tasarruf, enerjiden tasarruf, zamandan tasarruf etmek isteyen ve hijyene önem veren pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Endüstriyel bulaşık makineleri, ileri düzey teknolojileri sayesinde sergiledikleri üstün performansları ile dakikalar içerisinde 1 sepet bulaşığı yıkayacak kapasiteye sahiptir. Endüstriyel tip bulaşık makineleri için en temel özellik; minimum su ve enerji tüketimi ile maksimum hijyen sağlamaktır.

 

Servis Hizmeti Verdiğimiz Endüstriyel Bulaşık Makinesi Çeşitleri

    • Bardak ve Bulaşık Yıkama Endüstriyel makineler
    • Set altı endüstriyel Bulaşık Makineleri
    • Tepsi ve Kazan yıkama makineleri
    • Giyotin tip bulaşık makineleri 1000 lik
    • Giyotin tip bulaşık makineleri 2000 lik
    • Konveyörlü tip tırnaklı bulaşık makineleri

 


Endüstriyel Bulaşık Makinelerinizde bu  gibi sorunlarda sizde Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Bodrum’da Endüstriyel Bulaşık Makinelerine garantili bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Bodrum

Firmamız Bodrum merkezli olarak her marka endüstriyel bulaşık makinelerinizin bakım onarımı , endüstriyel bulaşık makinesi tamiri hizmetini garantili bir şekilde alanında sertifikalı uzman personeller tarafından sunmaktadır

Bodrum Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi marka model farketmeksizin her türlü Bulaşık Makinesi markalarına Teknik Servis hizmeti sunmaktadır.
Kafanıza takılan her türlü sorular için iletişim numaralarınızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Çözüm odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterilerimize 7 / 24 Teknik Servis hizmeti sağlamaktadır.


Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi Telefon Numaralarımız  

0850214 6987 numaralı servisimizi arayarak bize ulaşabilir servis talebi açtırabilirsiniz.

Endüstriyel bulaşık makinelerinizde  oluşan tüm arızalar ve sorunlar için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz