• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilteknik?ref=hl

Bodrum Samixir Yetkili Servisi

Samixir Servis

Samixir markalı cihazlarınızın her türlü tamir bakım ve onarım işlerimde servisimizden destek alabilirsiniz. Servisimiz samixir markasının Bodrum Yarımadası tek yetkili servisidir. Firmamız haricindeki servisler kesinlikle yetkili değildir. Mağdur olmamanız için cihazlarınıza farklı kişi veya servislerin müdahale etmesine izin vermeyiniz. Samixir markalı cihazlarınıza farlı servis veya kişilerin müdahale etmesi durumunda cihazın garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Önemli Uyarı

Servis çağırmadan önce, cihazınız garantili ise kaşeli ve satıcı firma tarafından onaylı garanti belgesini veya faturanızı muhakkak hazır bulundurunuz. Garanti belgesi olmayan veya garanti belgesi satıcı firma tarafından onaylanmamış garanti belgeleri geçerli değildir. Yeni cihaz alırken garanti belgesini aldığınız firmaya onaylatmayı unutmayınız. Ayrıca fatura fotokopisini garanti evraklarıyla beraber saklayınız. Cihazlarımızda ücretsiz kurulum ve montaj hizmeti yoktur. İlk kurulum aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Samixir servis, samixir şerbetlik makineleri yetkili servisi

Samixir yedek parça talebi

Yedek parça talebiniz olması durumunda samixir yedek parça sayfamızdan istediğiniz yedek parçaları seçebilir ve tarafımızdan talep edebilirsiniz. İstemiş olduğunuz yedek parçalar ödemesi havale ile alındıktan sonra tarafınıza kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilecektir. Yedek parça listesinde istediğiniz yedek parçayı bulamazsanız 0554 925 7995  numaralı hattımıza cihazınızın ve istemiş olduğunuz parçanın fotoğrafını gönderiniz. Teknik ekibimiz size yedek parça konusunda yardımcı olacaktır. 

 

Samixir şerbetlik ve limonata makinaları yetkili servisi

Samixir Teknik servis

BODRUM SAMİXİR YETKİLİ SERVİSİ