HALİL TEKNİK ISITMA SOĞUTMA

İKLİMLENDİRME BEYAZEŞYA DAY.

TÜK. MALLARI TAMİR BAKIM VE SATIŞ HİZMETLERİ

 0(850) 214 6987
0(252) 382 7306
0(252) 382 4738
 0(541) 382 7306
0(554) 925 7995
 halilteknik_@hotmail.com
halil.menengec@halilteknik.com
info@halilteknik.com
 
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halilteknik?ref=hl

BODRUM VESTEL-REGAL-SEG ÖZEL SERVİSİ - 382 7306

Teknolojinin ilerlemesiyle ev ve işyerlerimizde birçok elektronik cihazı kullanmaya başladık. Eski dönemlerde mutfaklarda yalnızca buzdolapları varken artık onun yanında bulaşık ve çamaşır makineleri, ankastre fırınlar, klimalar ve daha birçok farklı beyaz eşya bulunuyor. Bu eşyalar her ne kadar sektörde rekabet ortamı olmuş olsa da oldukça pahalı ürünler. Bu sebeple de bu cihazlara kullanıcıların iyi bakması gerekiyor. Alınan beyaz eşyanın ömrünün uzatılabilmesi ve bu ömür boyunca da tam randımanlı olarak çalışabilmesi ilk etapta rutin kontrollerinin eksiksiz yerine getirilmesi gerekiyor. Bu işlemler için kişilerin aldıkları ürünün servis hizmeti veren şubelerine başvurmaları gerekiyor. Vestel marka beyaz eşyalarınızın senelik kontrollerinin yapılması için BODRUM vestel özel servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Hangi beyaz eşya olursa olsun düzenli kontrollerinin yapılması kullanıcılara birçok avantaj sağlamaktadır. İlk etapta kişiler bu kontroller için bir ücret ödeyeceklerinden bu işlemlerden kaçınırlar. Ancak bu işlemler sayesinde beyaz eşyaların ömürleri uzarken enerji harcamaları da ilk satın aldığınız haldeki gibi kalır. Aksi halde bu ürünlerin enerji tüketimleri yaşları arttıkça artmaktadır.  bodrum vestel özel servisi hizmeti almak için ofislerimize geldiğinizde ya da bizlere telefonla ulaştığınızda sizlerin iletişim bilgilerini alarak en kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirmek için geliyoruz. Bu işlemler beyaz eşyanın türüne göre değişim gösteriyor olsa da genel olarak kısa zaman alan işlemler. Birkaç dakika içerisinde tüm bakım işlemlerini gerçekleştirerek sonrasında testlerimizi yapıyoruz. Bu sayede eşyanızın durumu hakkında kesin bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

BODRUM VESTEL ÖZEL SERVİSİ

Bodrum vestel servisi olarak bizler bakım işlemlerinin yanı sıra onarım işlemleriyle de sizlerin yanındayız. Elimizden geldiği sürece beyaz eşyalarınızı evinizden çıkarmadan onarmaya çalışıyoruz. Ancak bazı sorunların yerinde çözümü mümkün olmuyor. Bu durumlarda da araçlarımızda beyaz eşyanızı alarak onarım merkezimize götürüyoruz. Burada işlerinde uzman kişiler tarafından incelenen eşyalarınızın onarım işlemine başlanıyor. Size ilk etapta verdiğimiz tarihte de beyaz eşyalarınızı sizlere teslim ediyoruz. Evinizde bulunan herhangi bir beyaz eşyanızda bir sorun varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Biz de BODRUM vestel servisi olarak sizlere bu bakım ve onarım işlemlerinde yardımcı olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.